SPECJALISTYCZNA PORADNIA PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNA POWIATU KRAKOWSKIEGO

BIP
  • UL. ZAKĄTEK 2, 30-076 KRAKÓW
    tel/fax 12 422 27 12 (sekretariat)
    tel 12 422 48 05 (gabinety I piętro)Program „EFEKTYWNA NAUKA” dedykowany jest gimnazjalistom, którzy nie potrafią się uczyć, przez co nie osiągają wyników na miarę swoich możliwości.

Głównym tematem zajęć będzie poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: „Jak się uczyć by odnieść sukces w szkole?” Uczestnicy poznają tajniki efektywnego uczenia się i dowiadują się jak w praktyce stosować wszystkie wskazówki. Młodzież będzie miała też okazję nabrać pewności siebie i wiary we własne możliwości.

Program składa się z cyklu 10 zajęć warsztatowych, na których między innymi poruszane są zagadnienia związane z właściwym przygotowaniem miejsca i narzędzi do nauki, umiejętnym planowaniem procesu uczenia się, motywacją osiągnięć, oswajaniem stresu i dbaniem o autoprezentację…

Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.

Grupa będzie liczyć maksymalnie 8 osób.

Każde spotkanie trwa 1,5 godziny. Zajęcia będą odbywać się w siedzibie poradni w Krakowie, we wtorki w godzinach 16.30-18.00.

Planowany termin rozpoczęcia kolejnej edycji: 25 października 2016r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i duże zainteresowanie, którym cieszył się do tej pory program bardzo prosimy Rodziców o jak najszybsze zgłaszanie swoich dzieci. Zapisy przyjmowane są na bieżąco przez sekretariat pod numerem poradni 12 422 27 12 lub bezpośrednio drogą elektroniczną u prowadzącej.

Dodatkowych informacji udziela mgr Michalina Markowicz - psycholog, doradca zawodowy